Animacje na spotkaniach firmowych – Wrocławskie Beach Bary

Wrocławskie Beach Bary pojawiły się na mapie miasta stosunkowo niedawno. Wielki boom trwał ostatnie 2 lata i w tym czasie miasto zyskało około 10 nowych miejsc. Jako firma eventowa doceniamy takie miejsca i chętnie wykorzystujemy na organizację wydarzeń dla naszych klientów. Po  kilku realizacjach wiemy też, że sprawdzają się one idealnie jako nieformalna przestrzeń, z której uczestnicy wydarzeń zawsze wychodzą zadowoleni, z apetytem na więcej.

Nasze ostatnie realizacje

Koniec sierpnia przyniósł nam wysokie temperatury i niezaprzeczalne powody do tego, aby wykorzystać nasz czas wolny na świeżym powietrzu. Wrocławskie Beach Bary tętniły życiem cały tydzień, a w weekendy pękały w szwach.

 

Dzięki tak wspaniałej pogodzie, w ostatnich tygodniach zostaliśmy zaproszeni do poprowadzenia kilku animacji i konkurencji sportowych. Imprezy, które poprowadziliśmy odbyły się na najpopularniejszych wrocławskich Beach Barach. Zorganizowane zostały dla kilku dużych wrocławskich firm informatycznych.

 

Pierwsza z naszych organizacji odbyła się na terenie Beach Baru Prosto z Mostu. W związku z tym, że porwaliśmy do wspólnej zabawy ponad 300 osób, uczestnicy mieli pole do popisu i prezentacji umiejętności. Wszystkim chętnym zaproponowaliśmy grupowe zadania branżowe, integracje sprawnościowo-koordynacyjne,  testy wiedzy oraz zadania logiczne. Najlepsi zostali nagrodzeni. Cała impreza odbyła się w beztroskiej atmosferze, a zakończyła wspólnym seansem filmowym.

 

Druga impreza, odbyła się w Beach Barze – OdraPany. Zorganizowaliśmy strefę sportową, w której chętni uczestnicy wzięli udział w turnieju nietypowej gry w siatkówkę plażową.  Zamiast rąk używano ręczników, jako piłki posłużyły balony z wodą. Tego wieczoru uczestnicy popłynęli statkiem po Odrze na koniec bawili się przy wieczornym koncercie na piasku, a podczas całego eventu nie zabrakło pysznego jedzenia.

Spotkania pracownicze we wrocławskich Beach Barach

Zapraszamy do kontaktu celem zorganizowania imprezy pracowniczej pełnej atrakcji i wspólnych aktywości.

RODZAJ REALIZACJI: integracja pracownicza we wrocławskim beach barze

ILOŚĆ OSÓB: od 100

CZAS TRWANIA: 3 godziny

Cena od: 130 zł netto / os

Cena zawiera:

dish

wyżywienie

boat

rejs statkiem

checklist

program

shield

ubezpieczenie

brain

opieka koordynatora