wyjazdy

wyjazdy

szkolenia i konferencje

szkolenia

teambuilding

teambuilding

imprezy okolicznościowe

okolicznościowe

imprezy plenerowe

plenerowe

benefity pozapłacowe

benefity

szkolenia i konferencje

Szkolenia i konferencje

Zadbamy o merytoryczna stronę szkoleń i konferencji oraz zapewnimy ich kompleksową oprawę.

szkol outdoor_

Szkolenia Outdoor

Połączenie różnych form aktywności fizycznych pomagających osiągnięcie wcześniej ustalonych celów. Poprzez wspólną rekreację, sporty czy poznawanie nowych aktywności poprawicie model współpracy, wpłyniecie na umiejętność komunikacji. Szkolenie outdoor można wykorzystać w celu wdrażania nowych metod postępowania, lub określenie naturalnych predyspozycji pracowników do piastowanej pozycji w firmie. Nauczycie się podziału i delegowania obowiązków oraz wielu innych.

Celów może być wiele, podobnie jak i form. Wspinaczka skałkowa, wakeboard, różne formy rekreacji wodnej. Wszystko to, łączymy ze sobą w różne wariacje, gwarantując Wam bezpieczeństwo, możliwość nauki i wspaniałą przygodę.

Po wybraniu formy dostosujemy miejsce do Waszych potrzeb. Szkolenie typu outdoor sprawdzi się zarówno w mniejszej grupie jak i w dużym zespole.

Szkolenia Indoor

Analogicznie do szkoleń oudtoor odpowiadają na zapotrzebowania rozwiązania różnych problemów powstałych w strukturach firmy. W odróżnieniu do tych odbywających się na świeżym powietrzu do ich realizacji wykorzystujemy w prelekcje, warsztaty i pogadanki. W celu urozmaicenia wplatamy w nie różnego rodzaju łamigłówki i zadania na myślenie lateralne.

Podczas realizacji szkoleń indoor współpracujemy z doświadczonymi trenerami biznesu. Kompleksowo organizujemy całe wydarzenie. Zaczynając od zaproponowania miejsca wydarzenia, organizacji materiałów szkoleniowych i biurowych, poprzez organizację cateringu i noclegu. Kończąc na moderacji dyskusji i poprowadzenia podsuwania szkolenia.

 

Dzięki współpracy z nami uzyskacie 100% satysfakcji.

conference-3518465_1920

Konferencje

Chcecie zaprezentować się jako ekspert w konkretnej tematyce biznesowej lub naukowej?

Organizacja konferencji jest do tego idealną okazją. Wydarzenie do zgromadzi osoby zainteresowane tematem i firmy pracujące w branży, z której będzie wywodził się temat.

W czasie trwania konferencji rodzą się nowe inicjatywy i zapadają decyzje kluczowe dla świata biznesu.

Podczas tego wydarzenia najważniejszymi osobami są prelegenci, którzy stworzą cały content poprowadzonej dyskusji. Zadecydujcie czy sami chcecie wystąpić w tej roli czy wydelegujecie ją swoim współpracownikom, a my zajmiemy się resztą.

Odpowiemy za organizację:

  • ośrodka konferencyjnego
  • reklamę wydarzenia
  • pełne wyposażenie konferencyjne
  • aranżację sali i sceny
  • opiekę koordynatorów i konferansjera

Wypromuj swoją firmę jako EKSPERTA!