wyjazdy

wyjazdy

szkolenia i konferencje

szkolenia

teambuilding

teambuilding

imprezy okolicznościowe

okolicznościowe

imprezy plenerowe

plenerowe

benefity pozapłacowe

benefity

benefity pozapłacowe

Benefity pozapłacowe

Benefity pozapłacowe to różnego rodzaju granty, które niezaprzeczalnie uatrakcyjniają miejsce pracy. Większość pracodawców oferuje obecnie swoim pracownikom masę benefitów. Prywatna opieka medyczna, karty multisport czy też pakiety ubezpieczeń na życie.

Możliwość korzystania z tych dodatków niewątpliwie oddziałuje pozytywnie na wizerunek firmy i sprawia poczucie stabilnego zatrudnienia.

Jednak czy któryś z tych grantów będzie przyczyniał się do rozwoju osobistego i zawodowego pracowników, zostaje raczej wątpliwe.

 

Chcieliśmy dać Państwu możliwość nagrodzenia swoich pracowników czymś co faktycznie rozwinie ich horyzonty, nauczy nowych aktywności i pozytywnie wpłynie na jakość ich życia.

W tym dziale proponujemy:

swimming-figure

kursy pływania

nauka pływania

running

treningi biegowe

przygotowania do maratonu

bike

treningi kolarskie

wspólne wyjazdy w trasy

narciarz

kursy sportów zimowych

narty, snowboard

kite

kursy sportów letnich

kitesurfing, windsurfing

dancer

zajęcia taneczne

grupowe bądź indywidualne

Wszystkie proponowane przez nas aktywności prowadzone są przez kwalifikowanych trenerów i instruktorów. Najważniejszym aspektem w treningach bez wątpienia jest Wasze bezpieczeństwo, dokładamy wszelkich starań aby uczestnicy czuli się pewnie i komfortowo.

 

Organizujemy również cykliczne zawody pracownicze, biegi firmowe i rywalizację miedzy zespołowe, po więcej informacji w tym temacie zapraszamy tutaj – imprezy plenerowe.