Gra terenowa, Misja Patrolowa

Gra terenowa, podczas jej uczestnicy muszą wykazać się umiejętnościami topograficznymi i orientacji przestrzennej. Forma ta sprawdza także umiejętności zręcznościowe, siłowe i taktyczne. Gra może przyjmować różne fabuły oraz obywać się na różnych terenach, które stanowią scenografię zdarzeń.

Nasza propozycja

Każda z organizowanych przez nas gier jest unikatowa. Tworzymy scenariusze. Wybieramy miejsce. Sugerujemy zadania. Wszystkie elementy dopasowywane są pod klienta, aby zapewnić pełną satysfakcję.

Najważniejsze dla nas jest Państwa bezpieczeństwo i dobra zabawa. Wszystkie detale skonstruujemy w ten sposób, aby uczestnicy czuli się komfortowo, a po raz przebytej grze chcieli więcej i więcej…

Możemy zaproponować Wam organizację na własnym zapleczu terenowym bądź stworzyć realizację w wybranym przez Was miejscu.

Ostatnia realizacja

28 sierpnia na terenie wrocławskiego Parku Południowego 20 śmiałków w wieku od 6 do 16 lat miało okazję sprawdzić swoje umiejętności pracy w grupie. Misja patrolowa mająca na celu weryfikację sprawności fizycznych,  umiejętności logicznego myślenia i spostrzegawczości u uczestników obyła się w południe przy sprzyjającej pogodzie.

28 sierpnia na terenie wrocławskiego Parku Południowego 20 śmiałków w wieku od 6 do 16 lat miało okazję sprawdzić swoje umiejętności pracy w grupie. Misja patrolowa mająca na celu weryfikację sprawności fizycznych,  umiejętności logicznego myślenia i spostrzegawczości u uczestników odbyła się w samo południe przy sprzyjającej pogodzie.

Całość wydarzenia rozpoczęła musztra na polanie. Dzieci podzielone na 3 podzespoły otrzymały od prowadzących, mapy określające miejsca spotkań z podporucznikami. Na trasie młodzi adepci mieli do wykonania wyzwania, za które otrzymywali podpowiedzi umożliwiające uzupełnienie zadania końcowego.

Każde z sześciu zadań na trasie weryfikowało umiejętności współpracy grupy. Jak to w wojsku – obowiązkowa pierwsza pomoc, zadania sprawnościowe, rozszyfrowywanie kodów, pokonywanie pól minowych i transport broni. Wszystko po to, aby otrzymać najwyższe rangą ordery za służbę i zaangażowanie w Misję Patrolową.

Wszystko zakończyło się ostrzałem generała przez adeptów „granatami” z wodą. Uczestnikom wręczono dyplomy  za zaangażowanie w misję.

Jeśli interesuje Państwa organizacja takiego wydarzenia zapraszamy do kontaktu.

RODZAJ REALIZACJI: gra terenowa

ILOŚĆ OSÓB: od 20

CZAS TRWANIA: 2,5 godziny

Cena od: 100 zł netto / os

Cena zawiera:

checklist

program

shield

ubezpieczenie

brain

opieka koordynatora

winner

nagrody