Wigilia Firmowa, Christmas Party i Warsztaty Kreatywne

Wigilia firmowa lub klasyczne łamanie się opłatkiem na stałe wpisało się już w schemat organizacyjny Waszej firmy? Nie chcecie, aby to wydarzenie było dla Waszych pracowników jednym z obowiązków, a godnym uwagi, długo wyczekiwanym spotkaniem?

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem organizacyjnym. Poprowadziliśmy dziesiątki imprez firmowych. Święta pracownicze i Wigilia firmowa są jednym z przykładów. Podpowiemy, jak dobrze się bawić i jednocześnie zintegrować z zespołem, w tej świątecznej atmosferze. Nie pomijając bezsprzecznie obowiązkowych punktów, takich jak Wigilijna kolacja.

Niewątpliwie umiemy przekształcić skrępowanie w pozytywną emocję. Wprowadzamy element rozluźniający uczestników – i nie mówimy tu alkoholu.

Zamiast sztywnych przemów proponujemy organizację imprez – Christmas Party. Mają one na celu zintegrowanie pracowników poprzez wspólne świętowanie. Wprowadzenie elementów rywalizacji i zabawy. Podczas organizacji uczestnicy mają okazję poznawania nowych miejsc czy nauki nowych umiejętności.

Organizujemy gry, quizy, warsztaty i wspólne wyjazdy pełne atrakcji. Zadbamy również o pociechy Waszych gości. Jeśli pragniecie poprzez Christmas Party zintegrować nie tylko pracowników, ale ich całe rodziny. Inicjatywa wspólnego spędzenia czasu to na pewno strzał w dziesiątkę.

Organizacja Wigilii firmowej to również okazja aby pomyśleć o wsparciu najbardziej potrzebujących. Wspólna akcja charytatywna, może objąć pomoc chorym lub budowanie domków dla ptaków czy bud dla psów ze schronisk

W zeszłym roku zorganizowaliśmy kilka spotkań i imprez świątecznych, dla naszych klientów.

Wigilia Firmowa 2018, harmonogram:

17:00 – przyjazd uczestników na miejsce wydarzenia (Pałac Brzeźno)

17:30 – 18:00  – pierwsza część kolacji

18:00 – 19:00 – gra typu familiada

19:00 – 19:30 – druga część kolacji

19:30 – 20:30 – nagrywanie filmu świątecznego

20:30 – 22:00 – wspólne kolędowanie i świętowanie

RODZAJ IMPREZY: organizacja Wigilii Firmowej

ILOŚĆ OSÓB: od 20

CZAS Trwania:  do 5h

Cena od: 500 zł netto / os

Cena zawiera:

OBIAD

wyżywienie

checklist

program wraz z atrakcjami

shield

ubezpieczanie

brain

opiekę koordynatora

video

video relacja

Podczas tej imprezy okolicznościowej, towarzyszyły nam dzieci uczestników, które mogły skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Były to między innymi:

– Odwiedziny Świętego Mikołaja

– Warsztaty kreatywne

– Turniej gier planszowych

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa organizację prawdę wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na Święta 2019.

[qbutton size=”” style=”” text=”Oferta Świąteczna” icon_pack=”” fa_icon=”” fe_icon=”” icon_color=”” link=”https://www.eanda.pl/wp-content/uploads/2019/10/Święta.pdf” target=”_self” color=”” hover_color=”” border_color=”” hover_border_color=”” background_color=”” hover_background_color=”” font_style=”” font_weight=”” text_align=”” margin=””]