5 sposobów na dbanie o pracownika (na odległość) – Wyzwania postawione przez COVID-19.

Zebraliśmy w jedno miejsce, 5 sposobów działań wobec pracowników/ członków zespołu, które powinniście podejmować, by wciąż dodatkowo ich integrować – dbać o dobrą atmosferę a tym samym o lepsze –  wspólnie osiągane wyniki pracy:)

5 pomysłów, które hasłowo i pokrótce opiszemy, ma  bardzo szerokie zastosowanie.

Podamy przykłady i mamy nadzieję, że zainspirujemy Was do podobnych działań😊 – w tych ciężkich czasach RÓBMY MIŁE I DOBRE RZECZY! 😊

Prezenty z dostawą do domu

Okazji by sprezentować COŚ – KOMUŚ jest wiele… Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Jubileusz Firmy… Czemu wybierać prezent a nie kartę podarunkową czy przelanie symbolicznej „stówki na konto”? Spieszymy z argumentacją:

  • Prezenty będą zapamiętane na dłużej – jeśli pracownik otrzyma pieniądze, wyda je – nie pamiętając o tym dlaczego (z jakiej okazji) i od kogo je otrzymał. Prezent natomiast zwłaszcza ten trafiony – pozostanie w pamięci i zostanie doceniony.
  • Wszyscy otrzymają prezent – mamy więc powód do dyskusji między pracownikami a także wzmacniamy ich poczucie przynależności, które w czasach COVID jest znacznie osłabione.

  • Jeśli zawartość paczki jest dobrze przemyślana (np. są to innowacyjne eco produkty, z których pracownicy będą mogli korzystać na co dzień – przyczyniamy się nie tylko do wywołania uśmiechu pracownika ale także do ochrony naszej planety.
  • Każdy może dostać to co chce – Prezenty można skonstruować tak, by pracownicy wybierali sobie co chcą dostać spośród katalogu. Jeśli pracownik otrzyma prezent związany z jego pasją czy zainteresowaniami spotęguje to jego zadowolenie.

Chętnie przygotujemy tego rodzaju katalog dla Was, skompletujemy dla Was paczki idealne i zadbamy o to by trafiły pod wskazane adresy. Możecie zlecić nam całą logistykę  od tworzenia formularza kontaktowego po dostarczenie prezentu do domów.

Integracja w Pandemii = Integracje On-line 

Naszym zdaniem integracje on-line nigdy nie powinny zastąpić tych w realnym świecie… integracja w pandemii rządzi się jednakże innymi prawami.

W czasach kiedy, te „realne” eventy nie mogą się zadziać – to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu przeżywając coś razem.

Degustacja piwa czy whiskey, warsztaty scrap-bookingu, warsztaty barmańskie, warsztaty robienia kosmetyków naturalnych… wszystko to jest możliwe do zorganizowania. Każdy z uczestników, przed spotkaniem otrzyma pakiet, który umożliwi realizację spotkania/warsztatów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

[qbutton size=”” style=”” text=”Oferta integracje on-line” icon_pack=”” fa_icon=”” fe_icon=”” icon_color=”” link=”https://www.eanda.pl/wp-content/uploads/2021/02/Oferta_on-line_IntegracjawPandemii.pdf” target=”_self” color=”” hover_color=”” border_color=”” hover_border_color=”” background_color=”” hover_background_color=”” font_style=”” font_weight=”” text_align=”” margin=””]

Gry miejskie – sposób na integrację nawet w pandemii

Zapewnimy prawdziwe emocje, tu i teraz! Wszystko w formie outdoor, dlatego też nawet podczas restrykcyjnych obostrzeń spowodowanych pandemią, będziemy w stanie zorganizować tę formę aktywności. Dedykowane, projektowane na zamówienie scenariusze, które tworzymy we współpracy z Train in Game zapewnią Waszym zespołom formę szkolenia outdoor o charakterze teambuilding’u, wspaniałą integrację i prawdziwe, pozytywne emocje.

Zapewniamy wachlarz propozycji scenariuszowych a także dopasowujemy zadania do grupy odbiorców, predyspozycji fizycznych uczestników a także charakteru gry który wybierzecie.

Jeśli chcielibyście rzucić nam temat na grę do zrealizowania na za tydzień – chętnie podejmiemy się wyzwania! Czekamy na telefon/ wiadomość!

Powrót do N(F)ormy

Aktywizacja pracowników, gdy karta na wszystkie siłownie nie jest już wystarczająca…

Zapraszamy na programy treningowe dla Waszych pracowników. Oto dziedziny, z których proponujemy cykl zajęć, na które mogą zapisać się pracownicy Waszej firmy na dedykowane im zajęcia, w małych grupach:

  • Treningi pływackie (minimum dwa poziomy zaawansowania w jednym czasie). Dwóch instruktorów sprawuje pieczę nad grupą zapisanych na kurs uczestników. Wspólnie ustają cele, motywują, uczą, doskonalą, trenują!
  •  Treningi funkcjonalne (treningi na zdrowy, zasiedziały kręgosłup – przydadzą się każdemu)! Małe grupy – zajęcia mogą odbywać się on-line, w biurze firmy
  •  Automasaż/ Joga twrzy – zajęcia mogą być prowadzone on – line lub w biurze firmy.
  • Treningi biegowe lub rowerowe (treningi wydolnościowe).

Seria Quizów  – Integracja podczas pandemii

Forma rywalizacji/ turnieju – w którym uczestnicy biorą udział indywidualnie lub  zespołowo. Quiz to produkt, który w naszej ofercie istnieje już od lat. Przeprowadzany zwykle w formie live – możemy
z sukcesem przenieść na on-line i zamiast jednorazowego spotkania – zorganizować ich cykl. W każdym kilka kategorii, kilka poziomów trudności, mnóstwo emocji i nagrody dla zwycięzców.

Rywalizacja, zabawa i integracja w czystej postaci.

No Comments

Post a Comment

+ 34 = 43