Co ciekawego robić we Wrocławiu w I dzień wiosny?

21.03.2021 – I dzień wiosny!

I dzień wiosny nie jest raczej mocno celebrowany. W tym roku wypada jednak w niedzielę… Czy to zatem nie świetna okazja, by spędzić go na powietrzu?

Jeśli zastanawiasz się jak spędzić I dzień wiosny we Wrocławiu – mamy dla Ciebie propozycję!

Z tej okazji wraz z Train in Game zapraszamy do udziału w grze terenowej, która odbędzie się we wrocławskim Parku Juliusza Słowackiego i jego najbliższej okolicy. 

Podczas zabawy, możecie spodziewać się

  • zagadek logicznych,
  • łamigłówek,
  • pytań  związanych z Dolnym Śląskiem a także jego stolicą – pięknym Wrocławiem!:)

Jeśli nawet pochodzicie z Wrocka – to świetny sposób na poznanie ciekawostek o swoim mieście. Większość zadań będziecie musieli odnaleźć na podstawie mapy, w przestrzeni miejskiej… Będzie zatem potrzebna Wam koncentracja, uważność, umiejętność zwracania uwagi na szczegóły 😉 

inne wyzwania pozostaną tajemnicą do końca 🙂  

Ze względu na grasującego wirusa, uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania wszystkich rządowych restrykcji a także regulaminu uczestnictwa – zapraszamy do lektury .

Rozpoczęcie zabawy będzie możliwe w godzinach: 11 – 15. By wziąć udział w losowaniu, będziecie musieli dostarczyć odpowiedź na zadanie finałowe do godziny 17! 🙂 To wy nadajecie tempo zabawie, ale szacowany czas wykonania zadań to około 1,5 – 2 godziny. 

.

W grze można startować w zespołach liczących 2 – 5  osób. Jeśli wszyscy członkowie zespołu są dorośli to rekomendujemy by maksymalna ilość osób w grupie nie przekraczała 4!

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA: 60 ZESPOŁÓW!

Nie ma co zwlekać – zapiszcie się już dziś! – przywitajcie wiosnę jak nigdy dotąd, spędźcie wspólnie niezapomnianie chwile i zgarnijcie nagrody :).

Formularz zgłoszeniowy poniżej

Cena biletu (jeden bilet umożliwia start całego zespołu) 🙂

Im szybciej zdecydujesz się na udział tym mniej zapłacisz za start. Poniżej przedstawiamy terminy, w których cena będzie się zmieniać!

 5.03 – 100 zł

9.03 – 110 zł 

18.03 – 115 zł 

21.03 – 120 zł 

Formularz zapisów

    No Comments

    Post a Comment

    85 + = 92