E&A KIDS – Urodziny!

Urodziny – czyli jak spędzić dzień, na który czekając, każde dziecko przebiera nóżkami??? 🙂

Dzieciaki zawsze zajmowały miejsce specjalne w naszej pracy! Uwielbiamy dzielić się z nimi pozytywną energią i uśmiechem. Spędzać wspólnie czas, zarażać młodsze pokolenie chęcią spędzania czasu wspólnie, aktywnie, kreatywnie, gdy wokół tyle elektronicznych pokus, bajek, gier, ekranów…

Urodziny, to dzień, który warto świętować. Dzień, w którym starsi zdają sobie sprawę z upływającego czasu – (TAK! To znowu rok minął, nie wiadomo  kiedy). Młodsi natomiast kojarzą z jednym z najlepszych dni w roku! Prezenty, zabawy, goście, tort!:) – a to wszystko by maluszek, starszak, dzieciak, nastolatek poczuł się wyjątkowo, mógł zaprosić kogo tylko ma ochotę i spędzić czas na wspólnym śmianiu się do rozpuku, beztroskich zabawach i figlach.

W dzisiejszym trudnym świecie – gdy większość rzeczy materialnych dostępnych jest na pstryknięcie palca, na “chciejstwa” nie trzeba czekać do Bożego Narodzenia czy własnie do dnia urodzin, –  ciężko zadowolić Młode Pokolenie prezentami – rzeczami. Dlatego warto pomyśleć by zadbać o wspomnienia. Urodziny, podczas których można spędzić czas z rówieśnikami na wspólnych zabawach, konkursach, wyzwaniach – to jest to! Jako opiekunowie takich “Małolatów” warto  pamiętać także, że ma się zaledwie kilkanaście szans – na usłyszenie :”Mamo, Tato – ten dzień to najlepszy dzień w roku, zapamiętam go na zawsze”.

 

Myślisz o oryginalnych urodzinach dla dziecka?
Gotowych scenariuszy jest mnóstwo. Dzieciaki mogą wcielić się w Superbohaterów, Poszukiwaczy Skarbu, Mieszkańców Hogwartu...

nie koniecznie musi to się wiązać z przebieraniem, malowaniem buzi czy ogromem balonów z jednym bohaterem. W konwencji możemy zachować jedynie zadania, klimat, animacje. Biegać po okolicznym lesie, wykorzystać teren wokół domu, park w mieście, czy samo centrum. 

 

Warto wspólnie zaangażować się w wymyślenie tematycznych urodzin. Razem z dzieckiem zrobić zaproszenia dla gości, ustalić wszystkie szczegóły wcześniej – wybrać konkursy, zabawy, miejsce wydarzenia. Organizacja takiego przedsięwzięcia i zaangażowanie w nie, głównego zainteresowanego okaże się świetną zabawą i spotenguje pozytywne odczucia. Tego typu urodziny na pewno na dłużej pozostaną w pamięci niż jakikolwiek prezent materialny. 

 

Nie ważne czy Twoje dziecko ma urodziny za dwa tygodnie czy za pół roku. Już teraz możesz zacząć myśleć o organizacji tego przedsięwzięcia :). Chętnie zaproponujemy sprawdzone rozwiązania, posłużymy sprzętem, animatorami, namiotami na niepogodę, wsparciem w wynajmie odpowiedniego miejsca czy dekoracjami – tym wyjątkowym eventem możemy zająć się kompleksowo lub zabezpieczyć określone/potrzebne Wam aspekty. 

 

Poniżej znajdziecie zdjęcia z naszych realizacji a także przykładową ofertę z zadaniami :).    Wkrótce pojawi się także post “5 pomysłów na super urodziny”. Zapraszamy do zaglądania na stronę. 

No Comments

Post a Comment

77 − 70 =