Grudniowe spotkania w pandemii, pomysły na prezenty świąteczne 2020

Czy Świąt w tym roku nie będzie?

Ależ będą! Niestandardowe, pewnie nieco inne niż wszystkie (poza Kevinem w telewizji). Możecie być pewni, że chętnie pomożemy Wam w organizacji choć namiastki grudniowych Mikołajek czy zapewnieniu prezentów świątecznych dla Waszych współpracowników.

Spieszymy do Was z pomysłami na prezenty świąteczne. A dlaczego?

 

  • Bo robienie prezentów zawsze cieszy!
  • Będzie to namiastka normalności w tych niecodziennych czasach
  • Dostawanie prezentów podnosi poziom endorfin w organizmie (a tym samym zwiększa naszą wydajność)
  • Jeśli nigdy wcześniej tego nie robiliście bo woleliście spotkać się przedświątecznie/ pójść na integrację czy wspólną kolację, to niestety w tym roku nie wiadomo czy będzie to możliwe… Czas zatem dostosować się do panującej sytuacji… wyjść jej naprzeciw!

Paczki świąteczne dostosujemy oczywiście do Waszych upodobań!

Jeśli jesteście zainteresowani przykładowymi ofertami – zapraszamy do kontaktu!

Mikołajki

Myśląc o grudniu… myślimy o Świętach ale także o Mikołajkach. To taki dzień, na który długo czekają wszystkie dzieciaki.

Jeśli tylko rząd i sytuacja epidemiologiczna w kraju pozwoli – planujemy organizację Mikołajkowej Gry Miejskiej we Wrocławiu – będziemy informować Was o zapisach i zasadach uczestnictwa na naszym fb i na stronie:)

Ponadto, chcemy wyjść naprzeciw naszym klientom firmowym, którzy zwykli obchodzić huczne Mikołajki z udziałem całych rodzin, armii elfów, w dużych hotelowych salach, pachnących ręcznie zdobionymi piernikami. Tak było w zeszłych latach… 2020 jest jednak pełen niespodzianek. Proponujemy Wam zatem całkiem inną usługę.

 

Zamówcie Mikołaja do domów! Drużyna Mikołaja (Elf i Mikołaj we własnej osobie) odwiedzi Was i wręczy pociechom prezent! Do tego zlecenia chcielibyśmy podjeść jak najbardziej personalnie. Chętnie dowiemy się jakie obdarowywane dziecko ma zainteresowania, aby móc zrobić jak najlepsze wrażenie. Efekt WOW gwarantowany!

Proponujemy Wam gotowy katalog prezentów, obejmujący zabawki przygotowane dla każdej grupy wiekowej. Zajmiemy się także całą logistyką 🙂 – zamówimy odpowiednią ilość zabawek, pięknie je zapakujemy i dostarczymy je we wskazane miejsca. Wszystkie szczegóły ( a jest ich wbrew pozorom dużo. Ustalamy indywidualnie).

 

Pomagamy także w tworzeniu formularzu, który wypełnia każdy zainteresowany uczestnicwem pracownik, aby kazdy mimo obostrzeń czuł się komfortowo.

Jak widzicie nawet w tych niecodziennych czasach, które przyspożyła nam pandemia COVID-19, będziemy starać się wprowadzać troszkę normalności w swoje i Wasze dni! Mamy nadzieję, że mimo pandemii, będzie mógł ruszyć nasz nowy projekt – na razie zdradzimy tylko, że chodzi o wyjazdy weekendowe. Chcielibyśmy zorganizować takze zimowe gry terenowe i Czar Par w lutym… myślimy o tym intensywnie, planujemy a nawet zaczęliśmy organizację… Oby udało nam się spotkać!

Dbajcie o zdrowie!

No Comments

Post a Comment

− 1 = 1